вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

12.12.2018

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕРИ: 3.1. Семінари для представників пілотних шкіл Донецької та Луганської областей (2-дні). 2 заходи. Місце проведення Кремінна,Святогірськ. 3.2. Семінари для представників обласних та районних відділів Донецької та Луганської областей (2-дні). 2 заходи. Місце проведення Кремінна,Святогірськ. 3.3. Фінальна конференція по підведенню підсумків проекту. (2-дні ). 1 захід. Місце проведення м.Київ.

13.10.2018

11-12 жовтня 2018 у м. Кремінна Луганської області відбулася дводенна семінар-нарада керівників органів управління освітою Луганщини

11-12 жовтня 2018 у м. Кремінна Луганської області відбулася дводенна семінар-нарада «Інтеграція досягнень освіти на основі життєвих навичок (компетентнісного підходу) до Нової української школи». Організатори семінару-наради — Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Інститут післядипломної педагогічної освіти Луганської області, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».

09.10.2018

08-09 жовтня 2018 у м. Святогірськ Донецької області відбулася дводенна семінар-нарада

08-09 жовтня 2018 у м. Святогірськ Донецької області відбулася дводенна семінар-нарада «Інтеграція досягнень освіти на основі життєвих навичок(компетентнісного підходу) до Нової української школи». Організатори семінару-наради — Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, Інститут післядипломної педагогічної освіти Донецької області, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».
Еще

Мультимедійний курс

Мультимедійний курс для підготовки вчителів

Якісна підготовка вчителів є критичним для забезпечення впровадження ефективних профілактичних програм в освітньому секторі. Для цього мають бути підготовлені педагоги усіх загальноосвітніх навчальних  закладів, а також студенти педагогічних вузів відповідних спеціальностей.

Таку  кількість вчителів у стислі терміни можна підготувати лише на основі сучасних інформаційних технологій. Тому одним із головних завдань проекту «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні» є розробка, апробація та впровадження мультимедійного навчального курсу для додипломної і післядипломної підготовки вчителів з питань профілактики неінфекційних захворювань (НІЗ).

Курс призначений для самостійного дистанційного вивчення всіма бажаючими, в першу чергу студентами педагогічних вузів і вчителями основ здоров’я.

Курс базується на найкращих світових стандартах і практиках профілактики НІЗ в освітньому секторі. Його проходження стане обов’язковою передумовою участі у тренінгах з відпрацювання практичних  компетентностей, необхідних кожному вчителю. Курс також може використовуватися як  наочний і довідковий матеріал під час лекційних та семінарських занять, а також тренінгів.

Курс складатиметься з чотирьох модулів: 1) концептуальні засади профілактики неінфекційних захворювань; 2) базова інформація про неінфекційні захворювання; 3) основні чинники ризику і захисту; 4) методика викладання на засадах життєвих навичок в загальноосвітніх навчальних закладах.