вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

09.11.2020

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка проектних закладів освіти для проведення проектних заходів.

08.07.2020

Запрошуємо вас подати заявки на тендер

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка пілотних шкіл і для проведення проектних заходів. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа».

03.03.2020

Запрошуємо до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»запрошує вас подати заявки на тендер. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа» Кінцевий термін подачі заявок: дата 17.03.2020 час 10.00 (за київським часом)
Еще

Мультимедійний курс

Мультимедійний курс для підготовки вчителів

Якісна підготовка вчителів є критичним для забезпечення впровадження ефективних профілактичних програм в освітньому секторі. Для цього мають бути підготовлені педагоги усіх загальноосвітніх навчальних  закладів, а також студенти педагогічних вузів відповідних спеціальностей.

Таку  кількість вчителів у стислі терміни можна підготувати лише на основі сучасних інформаційних технологій. Тому одним із головних завдань проекту «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні» є розробка, апробація та впровадження мультимедійного навчального курсу для додипломної і післядипломної підготовки вчителів з питань профілактики неінфекційних захворювань (НІЗ).

Курс призначений для самостійного дистанційного вивчення всіма бажаючими, в першу чергу студентами педагогічних вузів і вчителями основ здоров’я.

Курс базується на найкращих світових стандартах і практиках профілактики НІЗ в освітньому секторі. Його проходження стане обов’язковою передумовою участі у тренінгах з відпрацювання практичних  компетентностей, необхідних кожному вчителю. Курс також може використовуватися як  наочний і довідковий матеріал під час лекційних та семінарських занять, а також тренінгів.

Курс складатиметься з чотирьох модулів: 1) концептуальні засади профілактики неінфекційних захворювань; 2) базова інформація про неінфекційні захворювання; 3) основні чинники ризику і захисту; 4) методика викладання на засадах життєвих навичок в загальноосвітніх навчальних закладах.