вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

09.11.2020

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка проектних закладів освіти для проведення проектних заходів.

08.07.2020

Запрошуємо вас подати заявки на тендер

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка пілотних шкіл і для проведення проектних заходів. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа».

03.03.2020

Запрошуємо до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»запрошує вас подати заявки на тендер. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа» Кінцевий термін подачі заявок: дата 17.03.2020 час 10.00 (за київським часом)
Еще

Презентації

18.01.2017 відбулась науково-методична конференція у формі вебінару за підсумками реалізації проекту "Вчимося жити разом" у Харківській області. Під час вебінару виступили із доповідями координатори за трьома ланками освіти та тренери двох компонентів Проекту.

Презентації доповідачів:

Підсумки реалізації проекту «Вчимося жити разом» у дошкільних навчальних закладах Харківської області

Стан реалізації проекту «Вчимося жити разом» компонент «Навчання життєвим навичкам»

Особливості реалізації двох освітніх проектів

ПРОЕКТ «ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ»: реалізація в основній і старшій школі

Развитие психосоциальной стойкости к стрессу у работников психологической службы и учеников

Підведення підсумків проекту «Комплексна психосоціальна допомога дітям, підліткам, що постраждали в наслідок військового конфлікту в Україні», Дитячий  Фонд UNICEF  спільно з Національним університетом «Києво-Могилянська Академія» та Українським науково-методичним центром практичної психології та соціальної роботи

Досвід реалізації впровадження парціальної програми з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років “Вчимося жити разом” у роботу дошкільного навчального закладу