вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

09.11.2020

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка проектних закладів освіти для проведення проектних заходів.

08.07.2020

Запрошуємо вас подати заявки на тендер

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка пілотних шкіл і для проведення проектних заходів. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа».

03.03.2020

Запрошуємо до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»запрошує вас подати заявки на тендер. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа» Кінцевий термін подачі заявок: дата 17.03.2020 час 10.00 (за київським часом)
Еще

Відео

18.01.2017 відбулась науково-методична конференція у формі вебінару за підсумками реалізації проекту "Вчимося жити разом" у Харківській області. Під час вебінару виступили із доповідями координатори за трьома ланками освіти та тренери двох компонентів Проекту.


В Новостепанівському НВК (дитячий садок) Олександрівського району Донецької області, в рамках проекту "Вчимося жити разом" 17.11.2016р з дітьми середньої групи відбулося друге заняття за темою «Ввічливі слова творять дива».


Відеозвіт по роботі за програмою "Вчимося жити разом"(вступний тренінг для батьків та тренінг №1 для учнів 8-х класів). Шафранова Юлія Вікторівна, вихователь-куратор НВК №1 м. Покровська Донецької обл.


Гра "Дякую за м'ячик" у ЛДНЗ № 5 "Теремок" у Харківській області. Вихователь - Коростій Лілія Володимирівна.

 

Тренінг № 3 "Наука спілкування". Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ст. № 18 ім. Дмитра Чернявського


Стартував проект "Вчимося жити разом" у м. Марганці КДНЗ НВК "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад-школа I ступеня"

 

Відео заняття "Дружні діти-мов квіти" (вихователь Стуцаренко С.О., середня група).


Тренінги за програмою вчимося жити разом для учнів 8-Б, 8-Г класів. Тренер: Шафранова Юлія Вікторівна, вихователь-куратор НВК № 1, м. Покровська, Донецької області

 

КЗНЗ "Нікопольська загальноосвітня школа №20"


Проект "Вчимося жити разом" впевнено крокує Запорізьким краєм!

 

"Руханка" . Тренінг № 2 "Дружна родина", Бахмутська ЗОШ № 18  ім. Дмитра Чернявського

 

Тренінг "Вчимося приймати рішення". 1 - А клас. Ткаченко Яна Андріївна. Токмацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1  Запорізької області


Тренінгові навчання парціальної програми, з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років, в рамках проекту "Вчимося жити разом" м. Нікополь

 

Тренінг "Стать і статеві ролі" у 8 класі Покровської ЗОШ І-ІІ ступенів № 6. Тренер - Безкоровайна Юлія Анатоліївна.

 

Тренінг "Настрій і почуття" у 1 класі. Тренер - Ткаченко Яна Андріївна.


Канал Євронью знімав сюжет про конфлікт у східній Україні та  про тренінги вчителів Донецької області по проекту "Вчимося жити разом"

 

Відео проведення тренінгів за проектом "Вчимося жити разом"

 

ВІдгуки учасників тренінгу для початкової школи за курсом "Вчимося жити разом" Запорізька обл. Токмацька ЗОШ №1

 

 

Вчимося жити разом!
Центр дистанційного навчання ДонОблІППО

 

Про проект Європейського союзу "Вчимося жити разом" вже говорять на регіональному телебаченні. Про кроки втілення проекту розповідає загальний координатор в Дніпропетровській області з питань реалізації проекту "Діти миру" ("Вчимося жити разом") Вікторія Корсунська. 

 

За даними ЮНІСЕФ, серед півмільйона юних мешканців і переселенців з українського сходу, кожна третя дитина потребує психосоціальної допомоги. Зараз на Дніпропетровщині стартує програма «Діти миру» за ініціативою Європейського Союзу та дитячого фонду ООН.

 

У Запорізькій області дітей з окупованих територій учать жити разом