вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

12.12.2018

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕРИ: 3.1. Семінари для представників пілотних шкіл Донецької та Луганської областей (2-дні). 2 заходи. Місце проведення Кремінна,Святогірськ. 3.2. Семінари для представників обласних та районних відділів Донецької та Луганської областей (2-дні). 2 заходи. Місце проведення Кремінна,Святогірськ. 3.3. Фінальна конференція по підведенню підсумків проекту. (2-дні ). 1 захід. Місце проведення м.Київ.

13.10.2018

11-12 жовтня 2018 у м. Кремінна Луганської області відбулася дводенна семінар-нарада керівників органів управління освітою Луганщини

11-12 жовтня 2018 у м. Кремінна Луганської області відбулася дводенна семінар-нарада «Інтеграція досягнень освіти на основі життєвих навичок (компетентнісного підходу) до Нової української школи». Організатори семінару-наради — Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Інститут післядипломної педагогічної освіти Луганської області, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».

09.10.2018

08-09 жовтня 2018 у м. Святогірськ Донецької області відбулася дводенна семінар-нарада

08-09 жовтня 2018 у м. Святогірськ Донецької області відбулася дводенна семінар-нарада «Інтеграція досягнень освіти на основі життєвих навичок(компетентнісного підходу) до Нової української школи». Організатори семінару-наради — Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, Інститут післядипломної педагогічної освіти Донецької області, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».
Еще

Відео

18.01.2017 відбулась науково-методична конференція у формі вебінару за підсумками реалізації проекту "Вчимося жити разом" у Харківській області. Під час вебінару виступили із доповідями координатори за трьома ланками освіти та тренери двох компонентів Проекту.


В Новостепанівському НВК (дитячий садок) Олександрівського району Донецької області, в рамках проекту "Вчимося жити разом" 17.11.2016р з дітьми середньої групи відбулося друге заняття за темою «Ввічливі слова творять дива».


Відеозвіт по роботі за програмою "Вчимося жити разом"(вступний тренінг для батьків та тренінг №1 для учнів 8-х класів). Шафранова Юлія Вікторівна, вихователь-куратор НВК №1 м. Покровська Донецької обл.


Гра "Дякую за м'ячик" у ЛДНЗ № 5 "Теремок" у Харківській області. Вихователь - Коростій Лілія Володимирівна.

 

Тренінг № 3 "Наука спілкування". Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ст. № 18 ім. Дмитра Чернявського


Стартував проект "Вчимося жити разом" у м. Марганці КДНЗ НВК "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад-школа I ступеня"

 

Відео заняття "Дружні діти-мов квіти" (вихователь Стуцаренко С.О., середня група).


Тренінги за програмою вчимося жити разом для учнів 8-Б, 8-Г класів. Тренер: Шафранова Юлія Вікторівна, вихователь-куратор НВК № 1, м. Покровська, Донецької області

 

КЗНЗ "Нікопольська загальноосвітня школа №20"


Проект "Вчимося жити разом" впевнено крокує Запорізьким краєм!

 

"Руханка" . Тренінг № 2 "Дружна родина", Бахмутська ЗОШ № 18  ім. Дмитра Чернявського

 

Тренінг "Вчимося приймати рішення". 1 - А клас. Ткаченко Яна Андріївна. Токмацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1  Запорізької області


Тренінгові навчання парціальної програми, з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років, в рамках проекту "Вчимося жити разом" м. Нікополь

 

Тренінг "Стать і статеві ролі" у 8 класі Покровської ЗОШ І-ІІ ступенів № 6. Тренер - Безкоровайна Юлія Анатоліївна.

 

Тренінг "Настрій і почуття" у 1 класі. Тренер - Ткаченко Яна Андріївна.


Канал Євронью знімав сюжет про конфлікт у східній Україні та  про тренінги вчителів Донецької області по проекту "Вчимося жити разом"

 

Відео проведення тренінгів за проектом "Вчимося жити разом"

 

ВІдгуки учасників тренінгу для початкової школи за курсом "Вчимося жити разом" Запорізька обл. Токмацька ЗОШ №1

 

 

Вчимося жити разом!
Центр дистанційного навчання ДонОблІППО

 

Про проект Європейського союзу "Вчимося жити разом" вже говорять на регіональному телебаченні. Про кроки втілення проекту розповідає загальний координатор в Дніпропетровській області з питань реалізації проекту "Діти миру" ("Вчимося жити разом") Вікторія Корсунська. 

 

За даними ЮНІСЕФ, серед півмільйона юних мешканців і переселенців з українського сходу, кожна третя дитина потребує психосоціальної допомоги. Зараз на Дніпропетровщині стартує програма «Діти миру» за ініціативою Європейського Союзу та дитячого фонду ООН.

 

У Запорізькій області дітей з окупованих територій учать жити разом