вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

13.10.2018

11-12 жовтня 2018 у м. Кремінна Луганської області відбулася дводенна семінар-нарада керівників органів управління освітою Луганщини

11-12 жовтня 2018 у м. Кремінна Луганської області відбулася дводенна семінар-нарада «Інтеграція досягнень освіти на основі життєвих навичок (компетентнісного підходу) до Нової української школи». Організатори семінару-наради — Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Інститут післядипломної педагогічної освіти Луганської області, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».

09.10.2018

08-09 жовтня 2018 у м. Святогірськ Донецької області відбулася дводенна семінар-нарада

08-09 жовтня 2018 у м. Святогірськ Донецької області відбулася дводенна семінар-нарада «Інтеграція досягнень освіти на основі життєвих навичок(компетентнісного підходу) до Нової української школи». Організатори семінару-наради — Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, Інститут післядипломної педагогічної освіти Донецької області, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».

20.09.2018

17-19 вересня відбувся тренінг для вчителів пілотних закладів освіти

17-19 вересня в м. Києві відбувся тренінг «Інтеграція освіти на основі життєвих навичок (компетентнісного підходу) в програмно-методичне забезпечення Нової української школи» для представників пілотних закладів освіти Донецької та Луганської областей. Організатори семінару та виконавці відповідного проекту — Міністерство освіти і науки України, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Глобальний фонд підтримки освіти в умовах кризи, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»
Еще

Відгуки

«Ми давно заочно знайомі з Дитячим фондом «Здоров’я через освіту» - через підручники, посібники, методичні розробки, Тому приємно було особисто познайомитися з представниками фонду , взявши участь у конференції за результатом конкурсу шкіл превентивної освіти, в якому наша школа отримала Диплом переможця та вивіску для школи «Навчальний заклад впроваджує європейські стандарти превентивної освіти», а також комплект меблів та обладнання для тренінгового  кабінету.  Завдяки  цьому проекту школа має можливість покращити якість впровадження превентивного виховання серед учнівської молоді. Навчальний заклад достатньо забезпечений посібниками, методичною літературою та створено сприятливе середовище для навчання.»

Г. Ковач, ЗОШ с. Порошково Закарпатської області

_______________________________________________________

Дякуємо за тепло і доброту – очну та заочну - під час впровадження проекту ЄС, а також – підручники, плакати, цікаві тренінги! Добрих людей так багато на світі! Враження незабутні!

Н. Поліщук, Волинський ОІППО, та С. Кутинець, Залізницький НВК Волинської області

_______________________________________________________

Огромная благодарность фонду «Здоровье через образование» за многолетнюю работу, поддержку и внимание! Успехов, радости, развития в нашей, надеюсь в ближайшем будущем, мирной и стабильно благополучной стране!

Елена Сервачак, психолог, Красноармейский НВК Донецкой обл.

_______________________________________________________

Участь у проекті для нас стала ще однією сходинкою до формування та розвитку мотивації підлітків на здоровий спосіб життя, вдосконалення фахової майстерності вчителів.

Волкова І.В., Харківський ОІППО

_______________________________________________________

Участь у проектах фонду «Здоров’я через освіту» - це унікальна можливість познайомитися та поспілкуватися з великою кількість розумних й творчих людей, здобути нові знання та отримати навички.

Під час тренінгів мені вдалося познайомитися з Тетяною Володимирівною Воронцовою та Володимиром Степановичем Пономаренко, які є авторами, не побоюсь цього слова, найсучасніших підручників та методичних рекомендацій з предмету основ здоров'я.

Крім цього я познайомилася зі своїми колегами – кращими в своїх областях вчителями предмета «Основи здоров’я», які намагаються своєю працею наближати сучасну українську школу до нового європейського зразка. В таких закладах панує демократична атмосфера, що дозволяє творчо та плідно співпрацювати педагогічному колективу з учнями та їх батьками.

Крутова-Оникієнко О.О. педагог-тренер проектів здоров'язбережувальної діяльності, Шосткинська ЗОШ №1 Сумської області

_______________________________________________________

Учасники тренінгів в рамках проектів фонду «Здоров’я через освіту» почули, побачили й дізналися чимало цікавого й корисного, тому що мають спільну мету - аби підростаюче покоління зростало здоровим і щасливим.

Матущенко Т.А., Київський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти