вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

08.11.2017

Про проведення Всеукраїнського он-лайн опитування за проектом «Вчимося жити разом»

Відповідно наказу Міністерства освіти і науки від 21.04.2017 № 624 «Про затвердження плану заходів на 2017 рік з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом», що реалізується Громадською організацією «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» у партнерстві з Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), з метою визначення ефективності реалізації проекту у загальноосвітніх навчальних закладах відбудеться он-лайн опитування учнів 4-10(11)-х класів та вчителів 1-10(11)-х класів. Опитування здійснюватиметься за посиланням http://opros.autta.org.ua. Терміни проведення он-лайн опитування:

28.09.2017

Всеукраїнська нарада регіональних координаторів

27-28 вересня 2017 року в м. Києві за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) відбулася Всеукраїнська нарада з питань адвокації, планування, впровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом». У роботі наради прийняли участь регіональні координатори з 24 областей України та м. Києва. Метою наради було проаналізувати стан виконання та уточнити план дій з адвокації, планування, впровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом» у всіх регіонах України.

28.09.2017

25-27 вересня в Києві відбувся тренінг для регіональних тренерів «Методика викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» в основній та старшій школі

На цьому тижні пройшов тренінг для регіональних тренерів проекту «Вчимося жити разом», який мав на меті підготовку тренерів для подальшого навчання вчителів основної та старшої школи з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» на засадах компетентнісного підходу. Учасниками були представники 24 областей України і м. Києва. Перший день розпочався зі знайомства всіх присутніх, також були представлені презентації з даної тематики та проведено демонстраційний тренінг.
Еще

Відгуки

«Ми давно заочно знайомі з Дитячим фондом «Здоров’я через освіту» - через підручники, посібники, методичні розробки, Тому приємно було особисто познайомитися з представниками фонду , взявши участь у конференції за результатом конкурсу шкіл превентивної освіти, в якому наша школа отримала Диплом переможця та вивіску для школи «Навчальний заклад впроваджує європейські стандарти превентивної освіти», а також комплект меблів та обладнання для тренінгового  кабінету.  Завдяки  цьому проекту школа має можливість покращити якість впровадження превентивного виховання серед учнівської молоді. Навчальний заклад достатньо забезпечений посібниками, методичною літературою та створено сприятливе середовище для навчання.»

Г. Ковач, ЗОШ с. Порошково Закарпатської області

_______________________________________________________

Дякуємо за тепло і доброту – очну та заочну - під час впровадження проекту ЄС, а також – підручники, плакати, цікаві тренінги! Добрих людей так багато на світі! Враження незабутні!

Н. Поліщук, Волинський ОІППО, та С. Кутинець, Залізницький НВК Волинської області

_______________________________________________________

Огромная благодарность фонду «Здоровье через образование» за многолетнюю работу, поддержку и внимание! Успехов, радости, развития в нашей, надеюсь в ближайшем будущем, мирной и стабильно благополучной стране!

Елена Сервачак, психолог, Красноармейский НВК Донецкой обл.

_______________________________________________________

Участь у проекті для нас стала ще однією сходинкою до формування та розвитку мотивації підлітків на здоровий спосіб життя, вдосконалення фахової майстерності вчителів.

Волкова І.В., Харківський ОІППО

_______________________________________________________

Участь у проектах фонду «Здоров’я через освіту» - це унікальна можливість познайомитися та поспілкуватися з великою кількість розумних й творчих людей, здобути нові знання та отримати навички.

Під час тренінгів мені вдалося познайомитися з Тетяною Володимирівною Воронцовою та Володимиром Степановичем Пономаренко, які є авторами, не побоюсь цього слова, найсучасніших підручників та методичних рекомендацій з предмету основ здоров'я.

Крім цього я познайомилася зі своїми колегами – кращими в своїх областях вчителями предмета «Основи здоров’я», які намагаються своєю працею наближати сучасну українську школу до нового європейського зразка. В таких закладах панує демократична атмосфера, що дозволяє творчо та плідно співпрацювати педагогічному колективу з учнями та їх батьками.

Крутова-Оникієнко О.О. педагог-тренер проектів здоров'язбережувальної діяльності, Шосткинська ЗОШ №1 Сумської області

_______________________________________________________

Учасники тренінгів в рамках проектів фонду «Здоров’я через освіту» почули, побачили й дізналися чимало цікавого й корисного, тому що мають спільну мету - аби підростаюче покоління зростало здоровим і щасливим.

Матущенко Т.А., Київський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти