вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

18.05.2017

Нарада в Миколаївському департаменті освіти і науки облдержадміністрації «Превентивне виховання учнів – попередження порушень в суспільстві»

16.05.2017 департаментом освіти і науки облдержадміністрації на базі Миколаївського обласного Будинку культури проведено нараду спеціалістів відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, які відповідають за виховну роботу з питання превентивного навчання. Удовиченко Олена Олександрівна, заступник директора-начальник управління освіти та ресурсного забезпечення департаменту освіти і науки облдержадміністрації, розповіла присутнім про Концепцію Нової школи та вимоги до неї.

25.04.2017

Проект «Вчимося жити разом» поширюється в освітянському просторі України

24-25 квітня 2017 року в м. Києві за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) відбулася Всеукраїнська нарада з питань адвокації, планування, впровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом». У роботі наради прийняли участь регіональні координатори з 24 областей України та м. Києва. Проект «Вчимося жити разом» має на меті навчання дітей і підлітків життєвих навичок (психосоціальним компетентностям), які сприяють соціальній злагодженості, полегшенню адаптації до нових життєвих обставин, відновленню психологічної рівноваги, розбудові здорових стосунків тощо.

07.04.2017

Семінар по порядку денному ЮНІСЕФ у сфері освіти

30 березня 2017 року у Києві відбувся семінар по порядку денному ЮНІСЕФ у сфері освіти за участю Міністерства освіти і науки України, обласних управлінь освіти Донецької та Луганської області, громадських організацій. На семінарі обговорювалися пропозиції до нової програми співпраці ЮНІСЕФ та Уряду України на 2018-2022 роки в контексті стратегії ЮНІСЕФ щодо освіти, переходу від гуманітарного реагування до зміцнення системи освіти, підтримки реформ в освітньому секторі, забезпечення інклюзії освіти тощо.
Еще

Відгуки

«Ми давно заочно знайомі з Дитячим фондом «Здоров’я через освіту» - через підручники, посібники, методичні розробки, Тому приємно було особисто познайомитися з представниками фонду , взявши участь у конференції за результатом конкурсу шкіл превентивної освіти, в якому наша школа отримала Диплом переможця та вивіску для школи «Навчальний заклад впроваджує європейські стандарти превентивної освіти», а також комплект меблів та обладнання для тренінгового  кабінету.  Завдяки  цьому проекту школа має можливість покращити якість впровадження превентивного виховання серед учнівської молоді. Навчальний заклад достатньо забезпечений посібниками, методичною літературою та створено сприятливе середовище для навчання.»

Г. Ковач, ЗОШ с. Порошково Закарпатської області

_______________________________________________________

Дякуємо за тепло і доброту – очну та заочну - під час впровадження проекту ЄС, а також – підручники, плакати, цікаві тренінги! Добрих людей так багато на світі! Враження незабутні!

Н. Поліщук, Волинський ОІППО, та С. Кутинець, Залізницький НВК Волинської області

_______________________________________________________

Огромная благодарность фонду «Здоровье через образование» за многолетнюю работу, поддержку и внимание! Успехов, радости, развития в нашей, надеюсь в ближайшем будущем, мирной и стабильно благополучной стране!

Елена Сервачак, психолог, Красноармейский НВК Донецкой обл.

_______________________________________________________

Участь у проекті для нас стала ще однією сходинкою до формування та розвитку мотивації підлітків на здоровий спосіб життя, вдосконалення фахової майстерності вчителів.

Волкова І.В., Харківський ОІППО

_______________________________________________________

Участь у проектах фонду «Здоров’я через освіту» - це унікальна можливість познайомитися та поспілкуватися з великою кількість розумних й творчих людей, здобути нові знання та отримати навички.

Під час тренінгів мені вдалося познайомитися з Тетяною Володимирівною Воронцовою та Володимиром Степановичем Пономаренко, які є авторами, не побоюсь цього слова, найсучасніших підручників та методичних рекомендацій з предмету основ здоров'я.

Крім цього я познайомилася зі своїми колегами – кращими в своїх областях вчителями предмета «Основи здоров’я», які намагаються своєю працею наближати сучасну українську школу до нового європейського зразка. В таких закладах панує демократична атмосфера, що дозволяє творчо та плідно співпрацювати педагогічному колективу з учнями та їх батьками.

Крутова-Оникієнко О.О. педагог-тренер проектів здоров'язбережувальної діяльності, Шосткинська ЗОШ №1 Сумської області

_______________________________________________________

Учасники тренінгів в рамках проектів фонду «Здоров’я через освіту» почули, побачили й дізналися чимало цікавого й корисного, тому що мають спільну мету - аби підростаюче покоління зростало здоровим і щасливим.

Матущенко Т.А., Київський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти