вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

09.11.2020

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка проектних закладів освіти для проведення проектних заходів.

08.07.2020

Запрошуємо вас подати заявки на тендер

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка пілотних шкіл і для проведення проектних заходів. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа».

03.03.2020

Запрошуємо до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»запрошує вас подати заявки на тендер. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа» Кінцевий термін подачі заявок: дата 17.03.2020 час 10.00 (за київським часом)
Еще

Світ спорту в твоєму місті

Міністерство молоді та спорту України спільно із Програмою розвитку ООН розробило проект "Sportify" (http://sportify.org.ua/), створивши платформу, де можна дізнатися про спортмайданчики, басейни, стадіони та інші спортивні споруди, а також спортивні гуртки та секції в містах України.

На сайті можна буде також проглянути рейтинг спортивних закладів, прочитати і залишити відгуки про них. Окрім того, кожен може бути у курсі останніх спортивних подій, взяти участь у змаганнях та зібрати команду для улюбленої спортивної гри.

За допомогою цього порталу кожен, хто бажає долучитися сам або залучити своїх дітей до занять фізичною культурою і спортом, може знайти інформацію про існуючі у своєму місті спортивні заклади (спортивні секції в ДЮСШ, клуби, басейни, спортмайданчики та інше).

Наприклад, аби дізнатися про наявні басейни в Києві, достатньо обрати категорію «басейни» та місто Київ. Сайт відфільтрує інформацію за заданими параметрами. 

Сайт знаходиться у стадії наповнення.