вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

09.11.2020

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка проектних закладів освіти для проведення проектних заходів.

08.07.2020

Запрошуємо вас подати заявки на тендер

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка пілотних шкіл і для проведення проектних заходів. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа».

03.03.2020

Запрошуємо до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»запрошує вас подати заявки на тендер. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа» Кінцевий термін подачі заявок: дата 17.03.2020 час 10.00 (за київським часом)
Еще

МОН надано рекомендації щодо організації фізичного виховання у вищих навчальних закладах

Міністерством освіти і науки надано рекомендації щодо організації фізичного виховання у вищих навчальних закладах (Лист МОН № 1/9-454 від 25 вересня 2015 року «Щодо організації фізичного виховання у вищих навчальних закладах» http://osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/47947/.

Рекомендації МОН містять базові моделі та форми викладання фізичної культури в університетах. Зокрема, виші відповідно до рекомендацій міністерства, можуть використовувати секційну, професійно орієнтовану, традиційну (збереження фізичного виховання в якості обов’язкової дисципліни) або індивідуальну форму роботи у напрямі організації фізичного виховання.

Також вищим навчальним закладам рекомендовано застосовувати різні стимули, які спонукатимуть студентів для активної участі у фізичному вихованні.

До переліку стимулів, що пропонують застосовувати у Міносвіти, включено врахування спортивної активності в рейтинговому оцінюванні, визначення вимоги фізкультурно-спортивної активності як обов’язкової чи дуже пріоритетної для висування студентів для участі в програмах академічної мобільності, фіксацію успіхів студентів у заняттях фізичною культурою та спортом шляхом видачі відповідних сертифікатів про досягнення тощо.

У Міністерстві освіти і науки також повідомили, що з метою забезпечення належного рівня фізичного виховання у вищих навчальних закладах відомством будуть внесені зміни до Типової форми контракту з керівником державного вищого навчального закладу, які передбачатимуть запровадження персональної відповідальності за забезпечення, розвиток та модернізацію фізичного виховання студентів, а також підготовку та оприлюднення щорічного звіту про стан фізичного виховання та спорту в навчальному закладі.

Також на розгляд Науково-методичної ради МОН буде внесено питання про перелік загальних компетентностей рухової активності для здобувачів вищої освіти різних ступенів.

За матеріалами сайту http://osvita.uа