вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

09.11.2020

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка проектних закладів освіти для проведення проектних заходів.

08.07.2020

Запрошуємо вас подати заявки на тендер

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка пілотних шкіл і для проведення проектних заходів. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа».

03.03.2020

Запрошуємо до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»запрошує вас подати заявки на тендер. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа» Кінцевий термін подачі заявок: дата 17.03.2020 час 10.00 (за київським часом)
Еще

Всесвітній день серця

Всесвітній день серця проводиться за ініціативою Всесвітньої федерації серця за підтримки Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я 29 вересня.

Серцево-судинні захворювання є однією з провідних причин смерті у світі. Метою цього міжнародного дня є підвищення обізнаності населення про хвороби серця, правильний спосіб життя для їх попередження і пропаганда профілактичних заходів для зменшення смертності від хвороб серця, максимальне залучення уваги людей до свого здоров’я.

Основні фактори ризику розвитку серцево-судинних захворювань - це артеріальні гіпертензії, підвищений рівень загального холестерину крові, надмірна вага, гіподинамії, тютюнопаління і стреси.

25 вересня з нагоди Всесвітнього Дня серця проведено відкритий круглий стіл, під час засідання якого фахівці Міжнародного Центру Перспективних Досліджень (МЦПД) та запрошені експерти повідомили, що у 67% випадках передчасної смертності в Україні винні серцево-судинні захворювання. Останнім часом смертність від них фіксується вже не лише у людей похилого віку, але також у працездатних людей. Така ситуація створює складну проблему як для національної системи охорони здоров’я, так і для національної економіки, оскільки втрати серед працездатного населення призводить до колосальних втрат у валовому національному продукті. Грошовий еквівалент втрат експерти оцінюють до 3 млрд дол.

На зустрічі експерти поставили за мету проаналізували епідеміологічну ситуацію серцево-судинних захворювань, зокрема, неінфекційного походження, а також динаміку показників здоров’я, пов’язаних із патологіями системи кровообігу. В процесі обговорення були визначені ключові фактори ризику, пов’язані зі способом життя, а також стратегічні цілі у напрямку попередження виникнення хронічних неінфекційних захворювань, серед яких — популяризація здорового способу життя та пошук ефективних шляхів вирішення проблеми паління.

По завершенню обговорення учасники сформували пропозиції щодо державної політики з питань профілактики та лікування серцево-судинних захворювань та запропонували ефективний механізм її реалізації.