вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

09.11.2020

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка проектних закладів освіти для проведення проектних заходів.

08.07.2020

Запрошуємо вас подати заявки на тендер

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка пілотних шкіл і для проведення проектних заходів. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа».

03.03.2020

Запрошуємо до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»запрошує вас подати заявки на тендер. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа» Кінцевий термін подачі заявок: дата 17.03.2020 час 10.00 (за київським часом)
Еще

Україна втретє відзначила Всесвітній день ходьби

Цього року свято спорту відбувалося в рамках спортивно-масових заходів міжнародної організації TAFISA, яка об”єднує понад 130 країн , а організатором цьогорічного спортивного свята став Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за сприяння Міністерства молоді та спорту України за участю Школи скандинавської ходьби.

Під час урочистостей в Києві Міністр молоді та спорту Ігор Жданов привітав учасників Всесвітнього дня ходьби. “Здоровий спосіб життя починається з зовсім простих речей, таких, як бажання рухатися. Спортивна ходьба – доступний спосіб залишатися в формі весь час, який не має вікових і будь-яких інших обмежень”, – зазначив Ігор Жданов.
Учасники свята пройшли масовою ходою по Хрещатику на дистанцію близько двох км. На цьому свято не завершилося — всіх учасників чекали змагання, ігри, святковий концерт, конкурси та лотерея.

Подібні заходи з нагоди Дня ходи відбулися і в інших містах України – в Луцьку, Рівному, Тернополі. «Ходьба не потребує ніяких витрат, дуже актуальна ходьба для людей старшого віку. Адже одна справа, коли люди просто прогулюються. А інша – коли задається темп, щоб ритмічніше працювало серце та дихальна система”, – кажуть організатори свята в Тернополі.

За інформацією Го «Спорт для всіх» http://sportforall.gov.ua