вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

09.11.2020

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка проектних закладів освіти для проведення проектних заходів.

08.07.2020

Запрошуємо вас подати заявки на тендер

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка пілотних шкіл і для проведення проектних заходів. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа».

03.03.2020

Запрошуємо до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»запрошує вас подати заявки на тендер. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа» Кінцевий термін подачі заявок: дата 17.03.2020 час 10.00 (за київським часом)
Еще

МОЗ підтримало закон проти тютюну

МОЗ спільно представництвом Бюро ВООЗ в Україні, Світового банку в Україні, Європейської мережі з попередження куріння (ENSP), представниками громадських організацій – ГО «Життя», Українським центром контролю над тютюном – виступило на підтримку законопроекту №2820 «Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну».

Документ є кроком до реалізації Рамкової Конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну і Директиви 2014/40/ЄC. Він спрямований на протидію розвитку тютюнової індустрії в Україні та зниження рівня поширеності куріння серед населення, а саме включає такі позиції, як: зміна зовнішнього виду пачок сигарет, заборона тютюнових виробів з підсилювачами смаку, регулювання виготовлення та продажу електронних сигарет, трав’яних виробів для куріння, кальянів, заборона реклами в Інтернет-мережі, запровадження штрафів за порушення норм цього закону тощо.

«Законопроект №2810 є одним із ключових, що дозволяє імплементувати директиви ЄС щодо реалізації Програми «Здоров’я - 2010» в Україні. Нікотин є однією із провідних причин розвитку онкологічних та серцево-судинних захворювань, посідає значне місце в структурі захворюваності та смертності громадян, особливо серед молоді. Тому МОЗ всіляко долучається до розробки та підтримки законодавчих, інформаційних, просвітницьких заходів, здійснюваних в державі, на протидію поширення куріння. Нашими фахівцями розроблено ряд нормативних актів, методичні рекомендації для медпрацівників, покликаних починаючи з рівня первинної меддопомоги долати цю шкідливу звичку», - зауважила під час брифінгу в МОЗ України директор Департаменту громадського здоров’я Світлана Осташко.

Як підкреслила керівник відділу боротьби з неінфекційними захворюваннями Бюро ВООЗ в Україні Наталія Король, Україна визнана успішним імплементатором Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну. Статті, відображені в Директиві 2014/40/ЄС та в запропонованому законопроекті 2820 щодо маркування, регулювання та розкриття складу тютюнових виробів допоможуть захистити молодь від згубного впливу куріння.


Джерело: Прес-служба МОЗ України

https://www.moz.gov.ua