вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

13.10.2018

11-12 жовтня 2018 у м. Кремінна Луганської області відбулася дводенна семінар-нарада керівників органів управління освітою Луганщини

11-12 жовтня 2018 у м. Кремінна Луганської області відбулася дводенна семінар-нарада «Інтеграція досягнень освіти на основі життєвих навичок (компетентнісного підходу) до Нової української школи». Організатори семінару-наради — Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Інститут післядипломної педагогічної освіти Луганської області, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».

09.10.2018

08-09 жовтня 2018 у м. Святогірськ Донецької області відбулася дводенна семінар-нарада

08-09 жовтня 2018 у м. Святогірськ Донецької області відбулася дводенна семінар-нарада «Інтеграція досягнень освіти на основі життєвих навичок(компетентнісного підходу) до Нової української школи». Організатори семінару-наради — Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, Інститут післядипломної педагогічної освіти Донецької області, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».

20.09.2018

17-19 вересня відбувся тренінг для вчителів пілотних закладів освіти

17-19 вересня в м. Києві відбувся тренінг «Інтеграція освіти на основі життєвих навичок (компетентнісного підходу) в програмно-методичне забезпечення Нової української школи» для представників пілотних закладів освіти Донецької та Луганської областей. Організатори семінару та виконавці відповідного проекту — Міністерство освіти і науки України, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Глобальний фонд підтримки освіти в умовах кризи, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»
Еще

Закладено основи для впровадження освіти на основі життєвих навичок в рамках проекту «Вчимося жити разом»

Триває впровадження проекту «Вчимося жити разом» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Проект є складовою ініціативи ЄС під навою «Діти Миру», виділеної на освітні проекти у зонах конфлікту. Компонент проекту «Вчимося жити разом», що передбачає освіту на основі життєвих навичок, реалізує Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».

Отримавши «дорожню карту» проекту під час Всеукраїнської наради, що відбулася в Києві наприкінці січня, обласні координатори проекту протягом лютого провели дуже важливу і клопітку роботу на місцях, від якої в подальшому залежатиме успіх проекту.

Так, в кожній з охоплених проектом областей (Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Харківській) розроблено та затверджено обласні плани щодо реалізації проекту, проаналізовано загальний стан щодо використання в навчальних закладах області методики освіти, що базується на основі життєвих навичок, в результаті чого відібрано 735 дошкільних та 835 загальноосвітніх навчальних закладів, на базі яких будуть відпрацьовані активності проекту.

Плануючи проектну діяльність, координатори також визначили коло майбутніх тренерів, які пройдуть навчання на Всеукраїнських тренінгах та, отримавши необхідні навички та ставши обласними тренерами, свою чергу, навчатимуть своїх колег-вчителів, які безпосередньо працюють в відібраних школах.

Протягом року 735 вихователів дитячих садочків та 2505 вчителів шкіл буде навчено методиці викладання розроблених у рамках проекту тренінгових курсів для розвитку життєвих навичок, які підвищують стійкість дітей та молоді у складних життєвих обставинах, сприяють їх адаптації у нових навчальних закладах. Підготовлені педагоги, в свою чергу, навчать за розробленими курсами понад 170 тисяч дітей дошкільного та шкільного віку.