вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

25.02.2019

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» оголошує тендер на виконання робіт з розробки та підготовки до друку (коректури, редагування, дизайну, верстки, тощо) адвокаційного видання щодо безпечних і дружніх до дітей шкіл (SCFS). Тендери оголошується в рамках проекту «Моделювання безпечної і дружньої до дитини школи та посилення спроможності регіональних департаментів освіти і науки,закладів післядипломної освіти щодо поширення на всі регіони України освіти на основі життєвих навичок».

17.01.2019

15-17 січня 2019 р. в м. Києві відбувся тренінг «Освіта на основі життєвих навичок в контексті Нової української школи»

15-17 грудня в м. Києві відбувся тренінг «Освіта на основі життєвих навичок в контексті Нової української школи» для методистів початкової освіти, регіональних тренерів та координаторів НУШ з усіх регіонів України. Організатори семінару та виконавці відповідного проекту — Міністерство освіти і науки України, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту». Мета тренінгу — підготовка тренерів з методики компетентнісного навчання у початковій школі для подальшого навчання вчителів закладів освіти.

12.12.2018

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕРИ: 3.1. Семінари для представників пілотних шкіл Донецької та Луганської областей (2-дні). 2 заходи. Місце проведення Кремінна,Святогірськ. 3.2. Семінари для представників обласних та районних відділів Донецької та Луганської областей (2-дні). 2 заходи. Місце проведення Кремінна,Святогірськ. 3.3. Фінальна конференція по підведенню підсумків проекту. (2-дні ). 1 захід. Місце проведення м.Київ.
Еще

Закладено основи для впровадження освіти на основі життєвих навичок в рамках проекту «Вчимося жити разом»

Триває впровадження проекту «Вчимося жити разом» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Проект є складовою ініціативи ЄС під навою «Діти Миру», виділеної на освітні проекти у зонах конфлікту. Компонент проекту «Вчимося жити разом», що передбачає освіту на основі життєвих навичок, реалізує Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».

Отримавши «дорожню карту» проекту під час Всеукраїнської наради, що відбулася в Києві наприкінці січня, обласні координатори проекту протягом лютого провели дуже важливу і клопітку роботу на місцях, від якої в подальшому залежатиме успіх проекту.

Так, в кожній з охоплених проектом областей (Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Харківській) розроблено та затверджено обласні плани щодо реалізації проекту, проаналізовано загальний стан щодо використання в навчальних закладах області методики освіти, що базується на основі життєвих навичок, в результаті чого відібрано 735 дошкільних та 835 загальноосвітніх навчальних закладів, на базі яких будуть відпрацьовані активності проекту.

Плануючи проектну діяльність, координатори також визначили коло майбутніх тренерів, які пройдуть навчання на Всеукраїнських тренінгах та, отримавши необхідні навички та ставши обласними тренерами, свою чергу, навчатимуть своїх колег-вчителів, які безпосередньо працюють в відібраних школах.

Протягом року 735 вихователів дитячих садочків та 2505 вчителів шкіл буде навчено методиці викладання розроблених у рамках проекту тренінгових курсів для розвитку життєвих навичок, які підвищують стійкість дітей та молоді у складних життєвих обставинах, сприяють їх адаптації у нових навчальних закладах. Підготовлені педагоги, в свою чергу, навчать за розробленими курсами понад 170 тисяч дітей дошкільного та шкільного віку.