вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

08.07.2020

Запрошуємо вас подати заявки на тендер

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка пілотних шкіл і для проведення проектних заходів. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа».

03.03.2020

Запрошуємо до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»запрошує вас подати заявки на тендер. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа» Кінцевий термін подачі заявок: дата 17.03.2020 час 10.00 (за київським часом)

09.08.2019

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» оголошує тендер по програмі: «Поширення навчальних курсів з розвитку життєвих навичок на Донецьку та Луганську області, а також інші області України» по розділу: 6.1. Програмування онлайн-інструментів для моніторингу досліджень у школах проекту
Еще

Проект «Вчимося жити разом» презентовано громадськості

Протягом останнього тижня відбулася низка подій, які презентували проект «Вчимося жити разом» широкій громадськості.

Так, 17 березня 2016 року Комісар Європейського Союзу з питань гуманітарної допомоги та управління в кризових ситуаціях Хрістос Стіліанідес відвідав одну із шкіл в Констянтинівці Донецької області, в якій в числі інших реалізуються активності проекту.

http://www.unicef.org/ukraine/ukr/media_28745.html

Проведено низку прес-брифінгів щодо реалізації проекту «Вчимося жити разом», яки складається з двох компонентів – «освіта на основі життєвих навичок» (виконавець ГО «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» та «надання психосоціальної підтримки» (виконавець НаУКМА).

21 березня презентовано проект в Дніпропетровській області

http://9-channel.com/diti-nashe-maybutnye-malenkim-pereselentsyam-z-ukrayinskogo-shodu-budut-nadavati-psihosotsialnu-dopomogu-prosto-u-navchalnih-zakladah-video-000108624.html

22 березня – в Запорізькій області

http://www.zoda.gov.ua/news/30804/u-zaporizkiy-oblasti-ditey-z-okupovanih-teritoriy-uchat-zhiti-razom.html

 24 березня – в Донецькій області

http://ippo.dn.ua/novini/show/2441/

 Найближчими днями брифінги пройдуть в Луганській та в Харківській області

Нагадуємо, що у відповідь на потребу у виробленні нових механізмів адаптації дітей з вимушено переміщених сімей  на новому місці проживання  представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні звернулося до Служби Європейської Комісії з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ЕСНО) з проханням про фінансування проекту «Вчимося жити разом».

Служба (ЕСНО), яка фінансує операції з надання допомоги жертвам природних та антропогенних катастроф і конфліктів поза межами Європейського Союзу, а від 2012 року започаткувала ініціативу «Діти миру» для надання підтримки гуманітарним проектам для дітей у зонах конфлікту в різних країнах світу, підтримала проект та виділила на його реалізацію 800 тисяч євро.