вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

25.02.2019

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» оголошує тендер на виконання робіт з розробки та підготовки до друку (коректури, редагування, дизайну, верстки, тощо) адвокаційного видання щодо безпечних і дружніх до дітей шкіл (SCFS). Тендери оголошується в рамках проекту «Моделювання безпечної і дружньої до дитини школи та посилення спроможності регіональних департаментів освіти і науки,закладів післядипломної освіти щодо поширення на всі регіони України освіти на основі життєвих навичок».

17.01.2019

15-17 січня 2019 р. в м. Києві відбувся тренінг «Освіта на основі життєвих навичок в контексті Нової української школи»

15-17 грудня в м. Києві відбувся тренінг «Освіта на основі життєвих навичок в контексті Нової української школи» для методистів початкової освіти, регіональних тренерів та координаторів НУШ з усіх регіонів України. Організатори семінару та виконавці відповідного проекту — Міністерство освіти і науки України, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту». Мета тренінгу — підготовка тренерів з методики компетентнісного навчання у початковій школі для подальшого навчання вчителів закладів освіти.

12.12.2018

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕРИ: 3.1. Семінари для представників пілотних шкіл Донецької та Луганської областей (2-дні). 2 заходи. Місце проведення Кремінна,Святогірськ. 3.2. Семінари для представників обласних та районних відділів Донецької та Луганської областей (2-дні). 2 заходи. Місце проведення Кремінна,Святогірськ. 3.3. Фінальна конференція по підведенню підсумків проекту. (2-дні ). 1 захід. Місце проведення м.Київ.
Еще

Проект «Вчимося жити разом» презентовано громадськості

Протягом останнього тижня відбулася низка подій, які презентували проект «Вчимося жити разом» широкій громадськості.

Так, 17 березня 2016 року Комісар Європейського Союзу з питань гуманітарної допомоги та управління в кризових ситуаціях Хрістос Стіліанідес відвідав одну із шкіл в Констянтинівці Донецької області, в якій в числі інших реалізуються активності проекту.

http://www.unicef.org/ukraine/ukr/media_28745.html

Проведено низку прес-брифінгів щодо реалізації проекту «Вчимося жити разом», яки складається з двох компонентів – «освіта на основі життєвих навичок» (виконавець ГО «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» та «надання психосоціальної підтримки» (виконавець НаУКМА).

21 березня презентовано проект в Дніпропетровській області

http://9-channel.com/diti-nashe-maybutnye-malenkim-pereselentsyam-z-ukrayinskogo-shodu-budut-nadavati-psihosotsialnu-dopomogu-prosto-u-navchalnih-zakladah-video-000108624.html

22 березня – в Запорізькій області

http://www.zoda.gov.ua/news/30804/u-zaporizkiy-oblasti-ditey-z-okupovanih-teritoriy-uchat-zhiti-razom.html

 24 березня – в Донецькій області

http://ippo.dn.ua/novini/show/2441/

 Найближчими днями брифінги пройдуть в Луганській та в Харківській області

Нагадуємо, що у відповідь на потребу у виробленні нових механізмів адаптації дітей з вимушено переміщених сімей  на новому місці проживання  представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні звернулося до Служби Європейської Комісії з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ЕСНО) з проханням про фінансування проекту «Вчимося жити разом».

Служба (ЕСНО), яка фінансує операції з надання допомоги жертвам природних та антропогенних катастроф і конфліктів поза межами Європейського Союзу, а від 2012 року започаткувала ініціативу «Діти миру» для надання підтримки гуманітарним проектам для дітей у зонах конфлікту в різних країнах світу, підтримала проект та виділила на його реалізацію 800 тисяч євро.