вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

13.10.2018

11-12 жовтня 2018 у м. Кремінна Луганської області відбулася дводенна семінар-нарада керівників органів управління освітою Луганщини

11-12 жовтня 2018 у м. Кремінна Луганської області відбулася дводенна семінар-нарада «Інтеграція досягнень освіти на основі життєвих навичок (компетентнісного підходу) до Нової української школи». Організатори семінару-наради — Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Інститут післядипломної педагогічної освіти Луганської області, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».

09.10.2018

08-09 жовтня 2018 у м. Святогірськ Донецької області відбулася дводенна семінар-нарада

08-09 жовтня 2018 у м. Святогірськ Донецької області відбулася дводенна семінар-нарада «Інтеграція досягнень освіти на основі життєвих навичок(компетентнісного підходу) до Нової української школи». Організатори семінару-наради — Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, Інститут післядипломної педагогічної освіти Донецької області, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».

20.09.2018

17-19 вересня відбувся тренінг для вчителів пілотних закладів освіти

17-19 вересня в м. Києві відбувся тренінг «Інтеграція освіти на основі життєвих навичок (компетентнісного підходу) в програмно-методичне забезпечення Нової української школи» для представників пілотних закладів освіти Донецької та Луганської областей. Організатори семінару та виконавці відповідного проекту — Міністерство освіти і науки України, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Глобальний фонд підтримки освіти в умовах кризи, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»
Еще

18-22 квітня в Києві відбувся тренінг для регіональних тренерів «Методика викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» в основній і старшій школі

Тренінг є однією з активностей проекту «Вчимося жити разом», ініційованого представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та підтриманого Службою Європейської Комісії з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ЕСНО) в рамках своєї ініціативи «Діти миру».

Фахівцями ГО «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту», яка є виконавцем проекту в частині впровадження освіти на засадах розвитку життєвих навичок, підготовлено 30 регіональних тренерів з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської областей для подальшого навчання вчителів основної і старшої школи з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом».

Протягом п’яти днів учасники ознайомилися з концепцією, змістом і методикою підготовки вчителів для викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом», спробували себе в ролі тренера, вибірково відпрацювати уроки-тренінги для учнів 5-10 (11-х класів за курсом «Вчимося жити разом», ознайомилися з вимогами до процесу і результатів тренінгової підготовки педагогів в областях, адже далі кожен з підготовлених обласних тренерів протягом літа навчатиме педагогів відібраних базових навчальних закладів в своїй області.

А передувала проведенню тренінгу клопітка та творча робота авторського колективу щодо розробки комплекту навчальних матеріалів для вчителів та учнів за курсом «Вчимося жити разом».

І вже з початку нового навчального року підготовлені вчителі навчатимуть учнів, використовуючи розроблені матеріали.

В травні та червні пройдуть тренінги з підготовки за обласних тренерів за курсом «Вчимося жити разом» з початкової та дошкільної освіти.