вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

09.11.2020

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка проектних закладів освіти для проведення проектних заходів.

08.07.2020

Запрошуємо вас подати заявки на тендер

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка пілотних шкіл і для проведення проектних заходів. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа».

03.03.2020

Запрошуємо до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»запрошує вас подати заявки на тендер. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа» Кінцевий термін подачі заявок: дата 17.03.2020 час 10.00 (за київським часом)
Еще

16-20 травня в Києві відбувся тренінг для регіональних тренерів «Методика викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» в початковій школі

Тренінг є однією з активностей проекту «Вчимося жити разом», ініційованого представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та підтриманого Службою Європейської Комісії з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ЕСНО) в рамках своєї ініціативи «Діти миру».

30 педагогів з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської областей – майбутніх регіональних тренерів - пройшли підготовку для подальшого навчання вчителів початкової школи з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» в рамках предмету «Основи здоров’я».

В квітні фахівцями ГО «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту», яка є виконавцем проекту в частині впровадження освіти на засадах розвитку життєвих навичок, вже було підготовлено 30 регіональних тренерів для навчання вчителів основної та старшої школи, трішки пізніше пройдуть підготовку ще 30 тренерів для навчання педагогів дошкільних навчальних закладів.

Протягом п’яти днів учасники знайомилися з концепцією, змістом і методикою підготовки вчителів для викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом», пробують себе в ролі тренера, вибірково відпрацьовуючи уроки-тренінги для учнів початкових класів за курсом «Вчимося жити разом», знайомляться з вимогами до процесу і результатів тренінгової підготовки педагогів в областях, адже далі кожен з них протягом літа навчатиме вчителів відібраних базових навчальних закладів в своїй області.

Паралельно навчанню обласних тренерів триває робота авторського колективу щодо доопрацювання навчальних матеріалів для вчителів та учнів за курсом «Вчимося жити разом» - під час тренінгу ретельно занотовуються всі зауваження та пропозиції, що виникли в ході практичного відпрацювання розроблених уроків-тренінгів, уточнюються завдання, зміст та об’єм матеріалу, адже з початку нового навчального року підготовлені вчителі навчатимуть учнів, використовуючи розроблені матеріали.

Фотозвіт.

Фото.