вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

17.01.2019

15-17 січня 2019 р. в м. Києві відбувся тренінг «Освіта на основі життєвих навичок в контексті Нової української школи»

15-17 грудня в м. Києві відбувся тренінг «Освіта на основі життєвих навичок в контексті Нової української школи» для методистів початкової освіти, регіональних тренерів та координаторів НУШ з усіх регіонів України. Організатори семінару та виконавці відповідного проекту — Міністерство освіти і науки України, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту». Мета тренінгу — підготовка тренерів з методики компетентнісного навчання у початковій школі для подальшого навчання вчителів закладів освіти.

12.12.2018

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕРИ: 3.1. Семінари для представників пілотних шкіл Донецької та Луганської областей (2-дні). 2 заходи. Місце проведення Кремінна,Святогірськ. 3.2. Семінари для представників обласних та районних відділів Донецької та Луганської областей (2-дні). 2 заходи. Місце проведення Кремінна,Святогірськ. 3.3. Фінальна конференція по підведенню підсумків проекту. (2-дні ). 1 захід. Місце проведення м.Київ.

13.10.2018

11-12 жовтня 2018 у м. Кремінна Луганської області відбулася дводенна семінар-нарада керівників органів управління освітою Луганщини

11-12 жовтня 2018 у м. Кремінна Луганської області відбулася дводенна семінар-нарада «Інтеграція досягнень освіти на основі життєвих навичок (компетентнісного підходу) до Нової української школи». Організатори семінару-наради — Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Інститут післядипломної педагогічної освіти Луганської області, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».
Еще

В червні Україну відвідав міжнародний консультант проекту «Вчимося жити разом»

В червні Україну відвідав міжнародний консультант проекту «Вчимося жити разом», що реалізується у п’яти областях України в двох компонентах: «Комплексна психосоціальна допомога дітям, підліткам та родинам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні» та «Навчання на основі життєвих навичок».  В рамках своєї роботи в Україні він відвідав і офіс ГО «Дитячий фонд «Здоров'я через освіту».

Під час зустрічі обговорено питання моніторингу впровадження проекту «Вчимося жити разом», підведено підсумки впровадження проекту протягом першого півріччя.

15 червня 2016 року Крістофер Талбот разом з Кияк Н., керівником освітніх програм Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Климовською О., спеціалістом із захисту прав дітей і освіти Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Пономаренком В.С., головою громадської організації «Здоров’я через освіту», відвідав Харківську область. Під час візиту відбулась зустріч Крістофера Талбота із Трушем О.О., першим заступником директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, та координаторами проекту в Харківській області – методистами КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Берзінею О.О., Гнідою Т.Б., Капустіною Н.О.

Крістофер Талбот також відвідав Харківську ЗОШ № 5, зустрівся з педагогами-тренерами та учасниками тренінгів за даним проектом. Учителі поділилися досвідом впровадження методики навчання на основі життєвих навичок та психосоціальної підтримки дітей та педагогів. Учасники висловили бажання продовження та розширення проекту на наступний рік.
Також гості відвідали м. Слов”янськ Донецької області.

22-24 червня відбувся візит делегації до Дніпропетровської та Запорізької областей. Разом з фахівцями департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА обговорювали попередні результати впровадження програм у рамках ініціативи Європейського Союзу та ЮНІСЕФ «Діти миру», розглянули стандартну систему освіти в школах України та в західних країнах світу та проаналізували реалізацію програм життєвих навичок та психосоціальної допомоги дітям у Східних та Центральних областях України.
Консультанти Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Кріс Талбот та Майк Весселлс розповіли про основні аспекти програм з розвитку життєвих навичок та психосоціальної підтримки дітей та їхніх родин, які реалізуються в проектах «Комплексна психосоціальна допомога дітям, підліткам та родинам, що постраждали внаслідок військового конфлікту в Україні» та «Вчимося жити разом». 

Голова Дитячого фонду «Здоров’я через освіту» Володимир Пономаренко наголосив, що для реформи шкільної освіти необхідно змінювати не тільки загальний зміст, але й розуміти необхідність підготовки вчителів, а також створення сприятливого шкільного середовища для дітей.