вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

08.11.2017

Про проведення Всеукраїнського он-лайн опитування за проектом «Вчимося жити разом»

Відповідно наказу Міністерства освіти і науки від 21.04.2017 № 624 «Про затвердження плану заходів на 2017 рік з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом», що реалізується Громадською організацією «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» у партнерстві з Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), з метою визначення ефективності реалізації проекту у загальноосвітніх навчальних закладах відбудеться он-лайн опитування учнів 4-10(11)-х класів та вчителів 1-10(11)-х класів. Опитування здійснюватиметься за посиланням http://opros.autta.org.ua. Терміни проведення он-лайн опитування:

28.09.2017

Всеукраїнська нарада регіональних координаторів

27-28 вересня 2017 року в м. Києві за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) відбулася Всеукраїнська нарада з питань адвокації, планування, впровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом». У роботі наради прийняли участь регіональні координатори з 24 областей України та м. Києва. Метою наради було проаналізувати стан виконання та уточнити план дій з адвокації, планування, впровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом» у всіх регіонах України.

28.09.2017

25-27 вересня в Києві відбувся тренінг для регіональних тренерів «Методика викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» в основній та старшій школі

На цьому тижні пройшов тренінг для регіональних тренерів проекту «Вчимося жити разом», який мав на меті підготовку тренерів для подальшого навчання вчителів основної та старшої школи з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» на засадах компетентнісного підходу. Учасниками були представники 24 областей України і м. Києва. Перший день розпочався зі знайомства всіх присутніх, також були представлені презентації з даної тематики та проведено демонстраційний тренінг.
Еще

Нарада в Миколаївському департаменті освіти і науки облдержадміністрації «Превентивне виховання учнів – попередження порушень в суспільстві»

16.05.2017 департаментом освіти і науки облдержадміністрації на базі Миколаївського обласного Будинку культури  проведено нараду  спеціалістів відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, які відповідають за виховну роботу з питання превентивного навчання.

Удовиченко Олена Олександрівна, заступник директора-начальник управління освіти та ресурсного забезпечення  департаменту освіти  і науки облдержадміністрації, розповіла присутнім про Концепцію Нової школи та вимоги до неї.

Демиденко Тетяна Анатоліївна, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти та ресурсного забезпечення  департаменту освіти і науки  облдержадміністрації ознайомила освітян з статистичними даними по соціально-небезпечним захворюванням в Миколаївській області, наголосила на необхідності впровадження профілактичних програм у навчальних закладах,  розповіла про початок нового всеукраїнського проекту «Вчимося жити разом». Департаментом,   на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 21.04.2017 №  624  «Про затвердження плану заходів на 2017 рік з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом»,  підготовлено наказ «Про реалізацію спільного проекту «Вчимося жити разом» у Миколаївській  області», з яким  ознайомлено учасників наради та вироблено алгоритм дій по впровадженню даного проекту у всіх навчальних закладах області.

З іншими програмами психологічної служби з питань превентивного виховання ознайомив  присутніх Єщенко Павло Ігорович, методист лабораторії практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Учасники наради внесли ряд пропозицій для активізації  роботи у напрямку превентивного виховання.