вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

05.07.2019

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» оголошує тендер на друкування та доставку навчальних матеріалів.

04.07.2019

Запрошення до участі у тендері.

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕРИ: 1.1. Проведення дводенних тренінгів LSE для навчання 150 викладачів початкової школи проектних установ Донецької та Луганської областей. Кількість тренінгів – 5.

27.05.2019

Тендер на виконання робіт друкування та доставки навчальних матеріалів

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» оголошує тендер на виконання робіт з друкування та доставки навчальних матеріалів. Кінцевий термін подачі заявок: дата 27.05.2019 час 12.00 (за київським часом).
Еще

Нарада в Миколаївському департаменті освіти і науки облдержадміністрації «Превентивне виховання учнів – попередження порушень в суспільстві»

16.05.2017 департаментом освіти і науки облдержадміністрації на базі Миколаївського обласного Будинку культури  проведено нараду  спеціалістів відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, які відповідають за виховну роботу з питання превентивного навчання.

Удовиченко Олена Олександрівна, заступник директора-начальник управління освіти та ресурсного забезпечення  департаменту освіти  і науки облдержадміністрації, розповіла присутнім про Концепцію Нової школи та вимоги до неї.

Демиденко Тетяна Анатоліївна, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти та ресурсного забезпечення  департаменту освіти і науки  облдержадміністрації ознайомила освітян з статистичними даними по соціально-небезпечним захворюванням в Миколаївській області, наголосила на необхідності впровадження профілактичних програм у навчальних закладах,  розповіла про початок нового всеукраїнського проекту «Вчимося жити разом». Департаментом,   на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 21.04.2017 №  624  «Про затвердження плану заходів на 2017 рік з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом»,  підготовлено наказ «Про реалізацію спільного проекту «Вчимося жити разом» у Миколаївській  області», з яким  ознайомлено учасників наради та вироблено алгоритм дій по впровадженню даного проекту у всіх навчальних закладах області.

З іншими програмами психологічної служби з питань превентивного виховання ознайомив  присутніх Єщенко Павло Ігорович, методист лабораторії практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Учасники наради внесли ряд пропозицій для активізації  роботи у напрямку превентивного виховання.