вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

12.12.2018

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕРИ: 3.1. Семінари для представників пілотних шкіл Донецької та Луганської областей (2-дні). 2 заходи. Місце проведення Кремінна,Святогірськ. 3.2. Семінари для представників обласних та районних відділів Донецької та Луганської областей (2-дні). 2 заходи. Місце проведення Кремінна,Святогірськ. 3.3. Фінальна конференція по підведенню підсумків проекту. (2-дні ). 1 захід. Місце проведення м.Київ.

13.10.2018

11-12 жовтня 2018 у м. Кремінна Луганської області відбулася дводенна семінар-нарада керівників органів управління освітою Луганщини

11-12 жовтня 2018 у м. Кремінна Луганської області відбулася дводенна семінар-нарада «Інтеграція досягнень освіти на основі життєвих навичок (компетентнісного підходу) до Нової української школи». Організатори семінару-наради — Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Інститут післядипломної педагогічної освіти Луганської області, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».

09.10.2018

08-09 жовтня 2018 у м. Святогірськ Донецької області відбулася дводенна семінар-нарада

08-09 жовтня 2018 у м. Святогірськ Донецької області відбулася дводенна семінар-нарада «Інтеграція досягнень освіти на основі життєвих навичок(компетентнісного підходу) до Нової української школи». Організатори семінару-наради — Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, Інститут післядипломної педагогічної освіти Донецької області, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».
Еще

Нарада в Миколаївському департаменті освіти і науки облдержадміністрації «Превентивне виховання учнів – попередження порушень в суспільстві»

16.05.2017 департаментом освіти і науки облдержадміністрації на базі Миколаївського обласного Будинку культури  проведено нараду  спеціалістів відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, які відповідають за виховну роботу з питання превентивного навчання.

Удовиченко Олена Олександрівна, заступник директора-начальник управління освіти та ресурсного забезпечення  департаменту освіти  і науки облдержадміністрації, розповіла присутнім про Концепцію Нової школи та вимоги до неї.

Демиденко Тетяна Анатоліївна, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти та ресурсного забезпечення  департаменту освіти і науки  облдержадміністрації ознайомила освітян з статистичними даними по соціально-небезпечним захворюванням в Миколаївській області, наголосила на необхідності впровадження профілактичних програм у навчальних закладах,  розповіла про початок нового всеукраїнського проекту «Вчимося жити разом». Департаментом,   на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 21.04.2017 №  624  «Про затвердження плану заходів на 2017 рік з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом»,  підготовлено наказ «Про реалізацію спільного проекту «Вчимося жити разом» у Миколаївській  області», з яким  ознайомлено учасників наради та вироблено алгоритм дій по впровадженню даного проекту у всіх навчальних закладах області.

З іншими програмами психологічної служби з питань превентивного виховання ознайомив  присутніх Єщенко Павло Ігорович, методист лабораторії практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Учасники наради внесли ряд пропозицій для активізації  роботи у напрямку превентивного виховання.