вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

09.11.2020

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка проектних закладів освіти для проведення проектних заходів.

08.07.2020

Запрошуємо вас подати заявки на тендер

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка пілотних шкіл і для проведення проектних заходів. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа».

03.03.2020

Запрошуємо до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»запрошує вас подати заявки на тендер. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа» Кінцевий термін подачі заявок: дата 17.03.2020 час 10.00 (за київським часом)
Еще

Нарада в Миколаївському департаменті освіти і науки облдержадміністрації «Превентивне виховання учнів – попередження порушень в суспільстві»

16.05.2017 департаментом освіти і науки облдержадміністрації на базі Миколаївського обласного Будинку культури  проведено нараду  спеціалістів відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, які відповідають за виховну роботу з питання превентивного навчання.

Удовиченко Олена Олександрівна, заступник директора-начальник управління освіти та ресурсного забезпечення  департаменту освіти  і науки облдержадміністрації, розповіла присутнім про Концепцію Нової школи та вимоги до неї.

Демиденко Тетяна Анатоліївна, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти та ресурсного забезпечення  департаменту освіти і науки  облдержадміністрації ознайомила освітян з статистичними даними по соціально-небезпечним захворюванням в Миколаївській області, наголосила на необхідності впровадження профілактичних програм у навчальних закладах,  розповіла про початок нового всеукраїнського проекту «Вчимося жити разом». Департаментом,   на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 21.04.2017 №  624  «Про затвердження плану заходів на 2017 рік з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом»,  підготовлено наказ «Про реалізацію спільного проекту «Вчимося жити разом» у Миколаївській  області», з яким  ознайомлено учасників наради та вироблено алгоритм дій по впровадженню даного проекту у всіх навчальних закладах області.

З іншими програмами психологічної служби з питань превентивного виховання ознайомив  присутніх Єщенко Павло Ігорович, методист лабораторії практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Учасники наради внесли ряд пропозицій для активізації  роботи у напрямку превентивного виховання.