вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

18.05.2017

Нарада в Миколаївському департаменті освіти і науки облдержадміністрації «Превентивне виховання учнів – попередження порушень в суспільстві»

16.05.2017 департаментом освіти і науки облдержадміністрації на базі Миколаївського обласного Будинку культури проведено нараду спеціалістів відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, які відповідають за виховну роботу з питання превентивного навчання. Удовиченко Олена Олександрівна, заступник директора-начальник управління освіти та ресурсного забезпечення департаменту освіти і науки облдержадміністрації, розповіла присутнім про Концепцію Нової школи та вимоги до неї.

25.04.2017

Проект «Вчимося жити разом» поширюється в освітянському просторі України

24-25 квітня 2017 року в м. Києві за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) відбулася Всеукраїнська нарада з питань адвокації, планування, впровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом». У роботі наради прийняли участь регіональні координатори з 24 областей України та м. Києва. Проект «Вчимося жити разом» має на меті навчання дітей і підлітків життєвих навичок (психосоціальним компетентностям), які сприяють соціальній злагодженості, полегшенню адаптації до нових життєвих обставин, відновленню психологічної рівноваги, розбудові здорових стосунків тощо.

07.04.2017

Семінар по порядку денному ЮНІСЕФ у сфері освіти

30 березня 2017 року у Києві відбувся семінар по порядку денному ЮНІСЕФ у сфері освіти за участю Міністерства освіти і науки України, обласних управлінь освіти Донецької та Луганської області, громадських організацій. На семінарі обговорювалися пропозиції до нової програми співпраці ЮНІСЕФ та Уряду України на 2018-2022 роки в контексті стратегії ЮНІСЕФ щодо освіти, переходу від гуманітарного реагування до зміцнення системи освіти, підтримки реформ в освітньому секторі, забезпечення інклюзії освіти тощо.
Еще

Нарада в Миколаївському департаменті освіти і науки облдержадміністрації «Превентивне виховання учнів – попередження порушень в суспільстві»

16.05.2017 департаментом освіти і науки облдержадміністрації на базі Миколаївського обласного Будинку культури  проведено нараду  спеціалістів відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, які відповідають за виховну роботу з питання превентивного навчання.

Удовиченко Олена Олександрівна, заступник директора-начальник управління освіти та ресурсного забезпечення  департаменту освіти  і науки облдержадміністрації, розповіла присутнім про Концепцію Нової школи та вимоги до неї.

Демиденко Тетяна Анатоліївна, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти та ресурсного забезпечення  департаменту освіти і науки  облдержадміністрації ознайомила освітян з статистичними даними по соціально-небезпечним захворюванням в Миколаївській області, наголосила на необхідності впровадження профілактичних програм у навчальних закладах,  розповіла про початок нового всеукраїнського проекту «Вчимося жити разом». Департаментом,   на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 21.04.2017 №  624  «Про затвердження плану заходів на 2017 рік з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом»,  підготовлено наказ «Про реалізацію спільного проекту «Вчимося жити разом» у Миколаївській  області», з яким  ознайомлено учасників наради та вироблено алгоритм дій по впровадженню даного проекту у всіх навчальних закладах області.

З іншими програмами психологічної служби з питань превентивного виховання ознайомив  присутніх Єщенко Павло Ігорович, методист лабораторії практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Учасники наради внесли ряд пропозицій для активізації  роботи у напрямку превентивного виховання.