вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

09.11.2020

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка проектних закладів освіти для проведення проектних заходів.

08.07.2020

Запрошуємо вас подати заявки на тендер

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка пілотних шкіл і для проведення проектних заходів. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа».

03.03.2020

Запрошуємо до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»запрошує вас подати заявки на тендер. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа» Кінцевий термін подачі заявок: дата 17.03.2020 час 10.00 (за київським часом)
Еще

11-12 жовтня 2018 у м. Кремінна Луганської області відбулася дводенна семінар-нарада керівників органів управління освітою Луганщини

11-12 жовтня 2018 у м. Кремінна Луганської області відбулася дводенна семінар-нарада «Інтеграція досягнень освіти на основі життєвих навичок (компетентнісного підходу) до Нової української школи».

Організатори семінару-наради — Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Інститут післядипломної педагогічної освіти Луганської області, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».

У роботі наради прийняли участь керівники обласного та районних (міських), об’єднаних територіальних громад органів управління освітою, представники інституту післядипломної педагогічної освіти Луганської області.

Мета заходу - ознайомитися з особливостями підходів до компетентнісної освіти відповідно до концепції «Нова українська школа» та ресурсним забезпеченням для успішного навчання учнів на основі розвитку життєвих навичок за чинними стандартами освіти і визначити ключові показники щодо реалізації компетентнісного навчання.

У перший день учасники наради:

  1. Ознайомилися з ресурсним забезпеченням для навчання учнів на основі розвитку життєвих навичок за чинними стандартами освіти відповідно до концепції «Нова українська школа».
  2. Проаналізували ефективні ресурси для масової підготовки педагогічних працівників за освітніми галузями державних стандартів, дотичними до здоров’я, безпеки, успішної соціалізації і самореалізації особистості.
  3. Ознайомилися з концептуальною рамкою «Безпечна і дружня до дитини школа» й онлайн-інструментами «Експрес оцінювання закладу освіти» та «Індекс безпеки і здоров'я школи».
  4. Визначили показники плану впровадження за трьома ключовими напрямками НУШ: компетентісне навчання учнів, масова підготовка педагогічних працівників, створення безпечного і дружнього освітнього середовища.

Другого дня учасники обговорили поточні питання управління освітою Луганщини, зокрема ознайомилися з наступними питаннями:

  1. Реалізація в області Нової української школи -  ключове завдання органів місцевого самоврядування
  2. Управління змінами у Новій українській школі
  3. Досвід старту Нової української школи на Луганщині .

Презентації і матеріали першого дня наради можна переглянути та завантажити ТУТ.

Фотографії з нарадами можна завантажити ТУТ.