вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

03.03.2020

Запрошуємо до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»запрошує вас подати заявки на тендер. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа» Кінцевий термін подачі заявок: дата 17.03.2020 час 10.00 (за київським часом)

09.08.2019

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» оголошує тендер по програмі: «Поширення навчальних курсів з розвитку життєвих навичок на Донецьку та Луганську області, а також інші області України» по розділу: 6.1. Програмування онлайн-інструментів для моніторингу досліджень у школах проекту

05.07.2019

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» оголошує тендер на друкування та доставку навчальних матеріалів.
Еще

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА  ТЕНДЕРИ:

3.1. Семінари для  представників пілотних шкіл Донецької та Луганської областей  (2-дні).  2 заходи. Місце проведення Кремінна,Святогірськ.

3.2. Семінари для  представників обласних та районних відділів Донецької та Луганської областей  (2-дні).  2 заходи. Місце проведення Кремінна,Святогірськ.

3.3. Фінальна конференція по підведенню підсумків проекту. (2-дні ). 1 захід. Місце проведення м.Київ.

4.1. Зустріч для представників освітніх департаментів зі всіх регіонів України . (2-дні ). 1 захід. Місце проведення м.Київ.

4.2.  Тренінг  для представників  інститутів підвищення кваліфікації з усіх регіонів України (3-дні ). 1 захід. Місце проведення м.Київ.

 

Тендери оголошується по кожному з вищенаведених  пунктів в рамках проекту «Моделювання безпечної і дружньої до дитини школи та  посилення спроможності регіональних департаментів освіти і науки,закладів післядипломної освіти щодо поширення на всі регіони України освіти на основі життєвих навичок.

 Заявки можуть  подаватись по одному або всім пунктам.

Проект передбачає заходи з «Моделювання безпечної і дружньої до дитини школи та  посилення спроможності регіональних департаментів освіти і науки,закладів післядипломної освіти щодо поширення на всі регіони України освіти на основі життєвих навичок.

Кінцевий термін подачі заявок: дата 26.12.2018  час 10.00 (за київським часом) 

Форма Б. 

Додаток до тендеру №1

Додаток до тендеру №2

Додаток до тендеру №3