вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

17.01.2019

15-17 січня 2019 р. в м. Києві відбувся тренінг «Освіта на основі життєвих навичок в контексті Нової української школи»

15-17 грудня в м. Києві відбувся тренінг «Освіта на основі життєвих навичок в контексті Нової української школи» для методистів початкової освіти, регіональних тренерів та координаторів НУШ з усіх регіонів України. Організатори семінару та виконавці відповідного проекту — Міністерство освіти і науки України, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту». Мета тренінгу — підготовка тренерів з методики компетентнісного навчання у початковій школі для подальшого навчання вчителів закладів освіти.

12.12.2018

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕРИ: 3.1. Семінари для представників пілотних шкіл Донецької та Луганської областей (2-дні). 2 заходи. Місце проведення Кремінна,Святогірськ. 3.2. Семінари для представників обласних та районних відділів Донецької та Луганської областей (2-дні). 2 заходи. Місце проведення Кремінна,Святогірськ. 3.3. Фінальна конференція по підведенню підсумків проекту. (2-дні ). 1 захід. Місце проведення м.Київ.

13.10.2018

11-12 жовтня 2018 у м. Кремінна Луганської області відбулася дводенна семінар-нарада керівників органів управління освітою Луганщини

11-12 жовтня 2018 у м. Кремінна Луганської області відбулася дводенна семінар-нарада «Інтеграція досягнень освіти на основі життєвих навичок (компетентнісного підходу) до Нової української школи». Організатори семінару-наради — Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Інститут післядипломної педагогічної освіти Луганської області, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».
Еще

15-17 січня 2019 р. в м. Києві відбувся тренінг «Освіта на основі життєвих навичок в контексті Нової української школи»

15-17 грудня в м. Києві відбувся тренінг «Освіта на основі життєвих навичок в контексті Нової української школи» для методистів початкової освіти, регіональних тренерів та координаторів НУШ з усіх регіонів України.

Організатори семінару та виконавці відповідного проекту — Міністерство освіти і науки України, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».

Мета тренінгу — підготовка тренерів з методики компетентнісного навчання у початковій школі для подальшого навчання вчителів закладів освіти.

Завдання тренінгу:

  • Обговорити потреби та вікові особливості розвитку учнів початкової школи.
  • Проаналізувати, на чому базується компетентісне навчання, сприятливе для здоров’я, безпеки, успішної соціалізації і самореалізації особистості.
  • Ознайомити учасників з особливостями підходів  і методів компетентнісного навчання у початковій школі за інтегрованим курсом «Я досліджую світ».
  • Вибірково відпрацювати фрагменти тематичних тижнів для учнів 1-го класу за курсом «Я досліджую світ».
  • Продемонструвати наявні електроні ресурси для компетентнісного навчання учнів за чинними стандартами освіти, зокрема для інтегрованого курсу «Я досліджую світ» (1 клас).
  • Ознайомитися з ресурсами для масової підготовки педагогічних працівників всіх категорій з питань здоров’я, безпеки і успішної соціалізації дітей шкільного віку.
  • Обговорити завдання, програмно-методичне забезпечення і способи  масової підготовки вчителів початкової школи за інтегрованим курсом «Я досліджую світ».

 

Для повнішого уявлення ходу тренінгу пропонуємо вашій увазі фотозвіт.

Фотографії із тренінгу можна переглянути та завантажити ТУТ.

Всі матеріали для проведення тренінгу можна переглянути та завантажити ТУТ.

Результати оцінювання вчителями рівня своєї підготовленості та налаштованості щодо інтерактивного навчання дітей можна переглянути та завантажити ТУТ.