вул. Артема, 12, оф. 6, Київ, Україна
+38 044 272-44-87
+38 044 272-60-06

09.11.2020

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка проектних закладів освіти для проведення проектних заходів.

08.07.2020

Запрошуємо вас подати заявки на тендер

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» ЗАПРОШУЄ ВАС ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА ТЕНДЕР: Технічна підтримка пілотних шкіл і для проведення проектних заходів. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа».

03.03.2020

Запрошуємо до участі у тендері

Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»запрошує вас подати заявки на тендер. Тендер оголошується в рамках проекту «Підтримка якісної освіти для дітей та підлітків через інклюзивне, безнасильницьке і компетентне навчання в Україні шляхом розширення моделі «Безпечна і дружня до дитини школа». Проект передбачає заходи з підтримки якісної освіти як продовження моделі «Безпечна школа» Кінцевий термін подачі заявок: дата 17.03.2020 час 10.00 (за київським часом)
Еще

15-17 січня 2019 р. в м. Києві відбувся тренінг «Освіта на основі життєвих навичок в контексті Нової української школи»

15-17 грудня в м. Києві відбувся тренінг «Освіта на основі життєвих навичок в контексті Нової української школи» для методистів початкової освіти, регіональних тренерів та координаторів НУШ з усіх регіонів України.

Організатори семінару та виконавці відповідного проекту — Міністерство освіти і науки України, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».

Мета тренінгу — підготовка тренерів з методики компетентнісного навчання у початковій школі для подальшого навчання вчителів закладів освіти.

Завдання тренінгу:

  • Обговорити потреби та вікові особливості розвитку учнів початкової школи.
  • Проаналізувати, на чому базується компетентісне навчання, сприятливе для здоров’я, безпеки, успішної соціалізації і самореалізації особистості.
  • Ознайомити учасників з особливостями підходів  і методів компетентнісного навчання у початковій школі за інтегрованим курсом «Я досліджую світ».
  • Вибірково відпрацювати фрагменти тематичних тижнів для учнів 1-го класу за курсом «Я досліджую світ».
  • Продемонструвати наявні електроні ресурси для компетентнісного навчання учнів за чинними стандартами освіти, зокрема для інтегрованого курсу «Я досліджую світ» (1 клас).
  • Ознайомитися з ресурсами для масової підготовки педагогічних працівників всіх категорій з питань здоров’я, безпеки і успішної соціалізації дітей шкільного віку.
  • Обговорити завдання, програмно-методичне забезпечення і способи  масової підготовки вчителів початкової школи за інтегрованим курсом «Я досліджую світ».

 

Для повнішого уявлення ходу тренінгу пропонуємо вашій увазі фотозвіт.

Фотографії із тренінгу можна переглянути та завантажити ТУТ.

Всі матеріали для проведення тренінгу можна переглянути та завантажити ТУТ.

Результати оцінювання вчителями рівня своєї підготовленості та налаштованості щодо інтерактивного навчання дітей можна переглянути та завантажити ТУТ.